Безпека в державі – під контролем Національної поліції – Ігор Клименко

17.02.2022


Щодня до забезпечення правопорядку залучено 5 500 нарядів поліції, а це - 20 000 поліцейських. Також працюють 30 ситуаційних центрів, які в режимі реального часу відслідковують ситуацію в державі. Про це Голова Національної поліції України повідомив під час загальнонаціонального телемарафону єднання #UAразом. 

Ігор Клименко наголосив, що із 14 лютого весь особовий склад Нацполіції переведений в посилений режим несення служби. Щодоби заступають на службу 5,5 тисяч нарядів, а це - 20 тисяч поліцейських.

«Ми посилили поліцейську присутність у населених пунктах, ми більш ретельно охороняємо об’єкти критичної інфраструктури та будівлі органів державної влади», - зазначив глава відомства.

Він також повідомив, що криміногенна ситуація в державі контрольована. Зокрема розгорнуто роботу 30-ти ситуаційних центрів, які в режимі реального часу відслідковують безпекову ситуацію.

«Безпека в державі – під контролем Національної поліції. Сил Національної поліції достатньо, досвіду і згуртованості достатньо. Тож будь-яка спроба, спрямована на захоплення адміністративних будівель чи будь-які інші протиправні дії буде жорстко присікатися», - підсумував Ігор Клименко.

Управління комунікації

Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал