Ветеран МВС Віктор Волков - 30 років на захисті правопорядку в рідній Костянтинівці та районі

27.11.2021


Після завершення служби в  збройних силах Віктор Андрійович вирішив присвятити своє життя боротьбі зі злочинністю - працював дільничним інспектором міліції та сумлінно виконував службові обов’язки, охороняючи спокій і правопорядок в місті та районі.

Віктор Андрійович  Волков народився 14 квітня 1950 року в місті Костянтинівка Донецької області. Розпочав свій шлях у грудні  1971 року на посаді міліціонера патрульно-постової служби Костянтинівського міського відділу. З часом став командиром взводу, командиром патрульно-постової служби та охорони ізолятору тимчасового тримання.

У 1980 році Віктор Волков вступив на навчання до  Київської вищої школи міліції та отримавши диплом працював старшим оперуповноваженим БХСС. Перебуваючи вже у званні капітана міліції, повернувся до роботи дільничним у міськвідділі, але при цьому мав одне особливе бажання - працювати на території району та допомагати мешканцям навколишніх сіл.

На 19 році служби Віктор Андрійович був переведений до Костянтинівського районного відділу і втілив свою "мрію - став старшим дільничним інспектором міліції з обслуговування трьох сіл: Комуна Ілліча, Олександро-Калинове та Яблунівка. Наступні роки продовжував виконувати службові обов’язки, підтримуючи плідну співпрацю з сільськими радами, які своєю чергою неодноразово відзначали правоохоронця за його професіоналізм та чуйне відношення до громадян.

Віддавши органам внутрішніх справ 30 років служби, Віктор Волков з почестю пішов на пенсію у званні підполковника міліції.

Сьогодні Віктор Андрійович на заслуженому відпочинку. Має дружину та дорослих дітей - родину, яка підтримувала та допомагала реалізуватися в обраній ним нелегкій професії. Ветеран МВС має надійний сімейний тил, а душею та серцем вболіває за рідне місто та його правоохоронців. Він є активним учасником Костянтинівської міської ветеранської організації, виховує та підтримує молоді покоління поліцейських, надаючи допомогу у вирішенні службових та життєвих питань.

 

Краматорське районне управління поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал